Новини

Звернення єпископа Хмельницького і Кам‘янець-Подільського Павла

Звернення єпископа Хмельницького і Кам‘янець-Подільського Павла до духовенства і вірян Хмельницької єпархії та усіх жителів Хмельниччини

Всечесні отці, дорогі браття і сестри! Ворожі орди Московії віроломно і підступно знову прийшли зі зброєю на землю нашої благословенної України. Жорстокість, цинізм і шантаж є їх методами ведення війни, а наша держава і свободолюбивий народ – їхніми цілями.

Та завдяки вірі у справедливу перемогу, мужності і впевненості, що Божа правда на нашому боці, оскільки ми є на своїй землі, наші звитяжні воїни – військовослужбовці, правоохоронці та члени загонів територіальної оборони вже у перші дні війни дали гідну відсіч ворогові.

Звісно, в ці тяжкі години усі ми схвильовані, занепокоєні та переймаємось життям і здоров’ям своїх близьких та рідних.

Однак згуртованість, спокій і взаємодопомога – це наші союзники у боротьбі з путінськими військовими злочинцями. Разом переможемо, бо з нами правда, з нами Бог!

Наша Церква завжди була зі своїм народом у моменти важких випробувань. Тому й сьогодні, духовенство і віряни Православної Церкви України вже показали приклад самовідданого служіння ближнім та Батьківщині.

Дякую клірикам Хмельницької єпархії за сприяння війську, органам державної та військової влади і волонтерським організаціям у забезпеченні продуктами харчування, засобами захисту і медикаментами й речами першої необхідності.

Благословляю і надалі продовжувати служіння в цьому напрямку та закликаю за можливості організувати при храмах надання психологічної підтримки постраждалим, і, особливо, притулки для переміщених осіб, або людей, які опинилися без даху над головою.

У всіх храмах Хмельницької єпархії звершувати посилену молитву за наше військо і перемогу над ворогом.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну Храни!