Новини

Єпископ Павло звершив чин освячення наріжного каменя

У п’ятницю, 11 червня 2021 року, на запрошення військового капелана, благочинного Старосинявського благочиння протоієрея Олега Макаровського Преосвященніший єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло з архіпастирським візитом прибув у розміщення військової частини А1788, де спільно з духовенством Хмельницької єпархії звершив чин освячення наріжного каменю на місці будівництва нового храму в честь святого благовірного гетьмана Петра (Конашевича-Сагайдачного).

Перед початком освячення була відслужена заупокійна панахида за загиблими захисниками Батьківщини яку очолив єпископ Павло у співслужінні священників Хмельницької єпархії біля меморіалу пам’яті загиблим військовослужбовцям.

По завершенні чину освячення єпископ Павло привітав присутніх зі знаменною подією, подякував усім за спільну молитву та побажав благословенних успіхів у будівництві майбутнього храму. У своєму слові Архієрей наголосив на важливості храму в житті кожної людини та закликав усіх небайдужих долучитися до благої справи будівництва нової святині, також керуючий Хмельницькою єпархією закликав Боже благословення на фундаторів та будівничих нової церкви Олександра Бабія та Михайла Білика.

Під час чину архієрею співслужили: секретар Хмельницької єпархії військовий капелан протоієрей Володимир Марущак, обласний благочинний Василь Беринда, старший військовий капелан протоієрей Дмитро Махота, військовий капелан благочинний Старосинявського благочиння прот. Олег Макаровський, протоієрей Микола Катрич, протоієрей Ігор Рачок та протодиякон Юрій Ящишин.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)