Новини

ЄПИСКОП ПАВЛО ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ ХРЕЩЕННЯ РУСИ-УКРАЇНИ

28 липня 2022 року, в день пам’яті Святого рівноапостольного Великого князя Володимира, коли Свята Українська Помісна Православна Церква також відзначає день Хрещення Руси-України і наша країна святкує День Державності, в кафедральному соборі Золотоверхого Михайлівського монастиря міста Києва відбулися урочисті богослужіння, які очолив Предстоятель Церкви – Блаженніший Митрополит Епіфаній.

Цього дня на Божественній Літургії, як і напередодні, під час всенічної служби, разом з єпископатом, духовенством і мирянами участь в богослужіннях взяв преосвященний владика Павло – єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України.

Цьогоріч моління відбувалися в особливій атмосфері: подекуди з сумом, тривогою, але водночас із твердою надією та вірою в швидку перемогу над московським агресором. Хоч нині ворогові коштує нелюдських зусиль утримувати в тимчасовій окупації частину нашої землі, однак своїми підступами він не зміг затьмарити духовний зміст і піднесення свята для віруючого народу.

Віримо, що за молитвами святого Володимира Великого – покровителя нашого народу, Господь допоможе перемогти владіміра путіна та його недоімперію і незабаром в Україні запанує тривалий, стійкий і справедливий мир!

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)