Новини

Єпископ Павло освятив новий храм

В суботу першої седмиці після П’ятидесятниці, 26 червня 2021 року, у день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує віддання свята П’ятидесятниці й прославляє Мц. Акилини (293), на запрошення настоятеля протоієрея Андрія Беринди, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло звершив освячення храму на честь Святого Духа, що у селі Березове Хмельницької ОТГ та очолив у ньому Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

По завершенні Літургії, владика Павло виголосив проповідь та привітав усіх присутніх зі важливою подією – освяченням новозбудованого храму на честь Святого Духа, а також подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

У свою ж чергу настоятель парафії протоієрей Андрій Беринда подякував Преосвященнішому єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії.

На завершення відправи Преосвященніший владика вручив фундаторам храму церковні нагороди.

Його Преосвященству співслужили: обласний благочинний протоієрей Василь Беринда, благочинний Хмельницького району протоієрей Андрій Мельничук, протоієрей Іван Кашараба та настоятель Свято-Духівського храму села Березове протоієрей Андрій Беринда.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)