Новини

Урочистості з нагоди випуску прикордонників

На Майдані Незалежності міста Хмельницького, 26 червня 2021 року, відбулись урочисті заходи з нагоди літнього, 29-го випуску Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

На запрошення Ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кандидата педагогічних наук, доцента, генерал-майора Олександра Леонтійовича ЛУЦЬКОГО участь у святковому заході взяв керуючий Хмельницькою єпархією єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.

Привітати випускників та вручити дипломи прибули Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко, начальники регіональних управлінь відомства, Народні депутати України, очільники міської та обласної влади, керівники силових відомств Хмельниччини, командири військових частин.

Після вручення дипломів, до присутніх звернувся керуючий Хмельницькою єпархією. У своєму слові єпископ Павло побажав молодим офіцерам продемонструвати високий рівень професійної підготовки яку вони отримали під час навчання в академії та Божого благословення у гідному несенні служби в органах охорони державного кордону, за сталою традицією, відбулась спільна молитва за прикордонників України та освячення випускників, які звершив єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Православної Церкви України Преосвященніший Павло.

Також, хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіальної стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції прикордонники вшанували загиблих побратимів.

На цьому заході керуючого єпархією супроводжували: капелан протоієрей Дмитро Махота та капелан, благочинний Старосинявського благочиння протоієрей Олег Макаровський.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)