Новини

У Хмельницькому молитовно вшанували пам’ять дітей, які загинули від російських окупантів

Сьогодні, 04 червня 2022 року, в Україні відзначають День вшанування пам’яті дітей які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Тому саме сьогодні біля Ангела Скорботи, що у місті Хмельницькому, відбулася спільна молитва у якій хмельничани молитовно вшанували пам’ять дітей, які загинули від російських окупантів, внаслідок вторгнення Росії в Україну.

Очолив молитву єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло у співслужінні духовенства Хмельницької єпархії ПЦУ та представників різних релігійних конфесій.
У заході взяли участь керівництво міста та області, ветерани війни, учасники бойових дій, військовослужбовці різних родів військ та представники громадськості.

Після спільної молитви до підніжжя Ангела Скорботи лягли квіти від хмельничан.

На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати, тому сьогодні важливо особливо в молитвах пам’ятати тих, хто був закатований за те, що він українець.

Головною метою цього заходу було молитовно вшанувати всіх невинно убієнних жертв цієї жорстокої війни Росії проти мирної України. Адже зараз так важливо бути з тими, хто страждає, бути поруч із тими родинами, які втратили своїх рідних, близьких, знайомих, з тими, хто сьогодні втратив своїх дітей, бути поруч із тими, хто опинився у справді безвихідній ситуації з однією валізою, у якій вмістилося все життя.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)