Новини

Божественна Літургія та чин Похорону протоієрея Миколая Тимчика

В суботу м’ясопусну. Пам’ять усіх від віку спочилих православних християн – отців, братів і сестер наших, 26 лютого 2022 року, преосвященний єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, у співслужінні духовенства єпархії, очолив Божественну Літургію у храмі на честь св. ап. Андрія Першозваного села Андрійківці Чемировецького благочинного округу.

Після літургії архієрей звершив чин похорону священника – новопреставленого клірика Хмельницької єпархії протоієрея Миколая Тимчика, який відійшов до Господа 24 лютого на 43-му році життя.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Чемеровецького благочинного округу, настоятель парафії святого Миколая Чудотворця смт. Закупне протоієрей Іван Лисий, настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці смт. Чемерівці протоієрей Михайло Дмитрів, духовенство Хмельницької та інших єпархій.

Попрощатися зі спочилим протоієреєм Миколаєм прийшли його рідні, друзі, парафіяни храму Пресвятої Трійці села Андріївка та храму Покрови Пресвятої Богородиці села Летава у яких священик сумлінно прослужив 24 роки,  заслуживши за довгі роки служіння любов і повагу вірян.

Після завершення богослужіння архіпастир звернувся до присутніх. У своєму слові владика Павло висловив глибокі співчуття родині та пастві покійного, зазначивши, що це є велика втрата не тільки для сім’ї, парафіян та Чемировецького благочиння, але й для всієї Української Церкви. Також архієрей закликав духовенство і вірян завжди у своїх молитвах згадувати новопреставленого протоієрея Миколая Тимчика.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)