Новини

На сторожі правопорядку – владика Павло привітав працівників Національної поліції України

Сім років тому, 2 серпня 2015 року, Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної поліції України. А вже 4 серпня присягу на вірність українському народу склали 2 тисячі патрульних. Тож привітати поліцейських на свято порядку і служіння у стінах Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області зібрались почесні гості: керуючий Хмельницькою єпархією, Православної Церкви України, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло у супроводі настоятеля храму святих благовірних князів-мучеників Бориса і Гліба, що при Головному управлінні Національної Поліції Хмельницької області, військового капелана, протоієрея Павла Биха, голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, начальник ГУНП в Хмельницькій області, полковник поліції Руслан Герасимчук, ректор Національної академії прикордонної служби України імені Б. Хмельницького Олександр Луцький, народні депутати України Сергій Мандзій, Олена Копанчук та Юрій Заславський та керівник Хмельницької обласної організації професійної спілки атестованих працівників внутрішніх справ України Микола Шпичко.

Традиційно, святкування розпочалось з виконання Державного Гімну, а також хвилини мовчання, якою вшанували загиблих товаришів. Далі Начальник ГУНП в Хмельницькій області полковник поліції Герасимчук Руслан Володимирович вручив працівникам особового складу нові офіцерські звання. До присутніх поліцейських зверталися також представники органів місцевого самоврядування, народні депутати України які відзначили працівників грамотами та цінними подарунками.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, єпископ Павло, відзначив роботу правоохоронних органів Хмельниччини та наголосив на важливості подвигу наших братів і сестер – працівників Нацполіції, адже сьогодні мільйони українців довіряють їм свої безпеку та життя.

На завершення заходу присутні виконали духовний гімн України “Боже, великий, єдиний” та подякували нашим героям, які стали на захист рідної країни.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)