Новини

Молитва за щасливу долю та майбутнє дітей сиріт

Сьогодні, 18 листопада 2021 року, у стінах Будинку рад зібралися небайдужі до проблем дітей-сиріт. На запрошення громадської організації «Об´єднання Хмельниччина без сиріт», участь у форумі та спільній молитві за щасливу долю та безхмарне майбутнє дітей сиріт взяв єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.

Форум мав на меті об’єднати усіх навколо проблеми сирітства. Представники влади, церкви та релігійних громад, бізнесу, громадських та благодійних організацій зможуть створити спільну платформу для допомоги знедоленим дітям.

Вітаючи учасників форуму, керуючий Хмельницькою єпархією єпископ Павло зазначив, що питання щасливого дитинства наших дітей в державі має бути пріоритетом. Віра дітей наче паросток, що пробивається крізь товщу асфальту – тендітний, але такий сильний і цілеспрямований. Тож нехай наша спільна молитва надихне нас робити добрі справи і не залишатися осторонь від тих, хто так потребує нашого піклування! За прикладом нашого Спасителя турбуймося про дітей-сиріт, огортаючи їх теплом і любов’ю.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)