Новини

Молебень до Пресвятої Богородиці за Україну та воїнів захисників України

Сьогодні, 21 липня 2022 року, коли Свята Православна Церква відзначає явлення ікони Пресвятої Богородиці Казанської, за тридцятилітньою традицією духовенство та парафіяни пройшли хресним ходом через смт. Чемерівці, несучи образ Пресвятої Богородиці.

На запрошення настоятеля протоієрея Миколая Божумінського, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло прибув з архіпастирським візитом у храм Різдва Христового, смт. Чемирівці, адже у нижньому приділі храму спорудженому на честь ікони Пресвятої Богородиці Казанської сьогодні відзначається престольне свято.

Варто зауважити, що 13 квітня 2022 року, релігійна громада церкви Різдва Христового, що у Чемерівцях, Хмельницької області, провела збори для розгляду питання про вихід зі складу УПЦ МП. Після виступу настоятеля храму та активних прихожан, присутні на зібранні прийняли рішення про перехід у Православну Церкву України, а 14 квітня 2022 року, настоятель церкви Різдва Христового Микола Божумінський та Чемеровецький селищний голова Олександр Собань зустрілись з єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським ПЦУ преосвященнішим Павлом для узаконення прийнятого громадою рішення.

Отож сьогодні керуючий Хмельницькою єпархією, Преосвященний єпископ Павло у співслужінні духовенства та за присутності численних парафіян, у храмі Різдва Христового, очолив молебень до Пресвятої Богородиці за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир, а по завершенні спільно з духовенством Хмельницької єпархії звершив заупокійну літію за кліриком Хмельницької єпархії протоієреєм Федором Лібою.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)