Новини

Керуючий єпархією відвідав парафії Волочиського благочинного округу N1

В рамках робочої поїздки у Волочиський благочинний округ, 05 червня 2022 року, на запрошення благочинного округу протоієрея Івана Ласого, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло з архіпастирським візитом відвідав парафії які нещодавно за рішенням парафіяльних зборів виявили бажання долучитися до Помісної Православної Церкви України.

Керуючий Хмельницькою єпархією у співслужінні духовенства звершив молебні за Україну у населених пунктах:

  • Юхи́мівці — село з гадується ще у 1565 році, отже засноване десь на початку XVI століття. У селі діє Церква Святого Духа збудована у 1756 р. за урядування волинського єпископа Сильвестра Рудницького.
  • Ку́піль — село (до 1944 року — містечко) у Волочиському районі Хмельницької області. Історичний, культурний, освітній і торгово-економічний центр Верхнього Побужжя. У селі діє Свято-Михайлівська Церква збудована Анною Понятовською у 1847 році. Також за активну участь у житті парафії та щиру працю на користь Святої Православної Церкви України, подячною архієрейською Грамотою була відзначена Голова громади – Кінделевич Лариса Михайлівна.

Під час відвідин парафії єпископ Хмельницький і Кам‘янець-Подільський Павло благословив парафіян та побажав здоров’я, благополуччя та миру Україні.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)