Новини

Керуючий єпархією відвідав парафії Старосинявського благочинного округу

В рамках робочої поїздки у село Адампіль, що належить Старосинявській селищній громаді, на запрошення настоятеля протоієрея Михайла Самуляка, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, з архіпастирським візитом відвідав парафію святого пророка Іллі громада якої нещодавно за рішенням парафіяльних зборів виявила бажання долучитися до Помісної Православної Церкви України.

Керуючий Хмельницькою єпархією у співслужінні духовенства, у центрі села Адампіль, звершив освячення пам’ятного хреста на честь загиблих захисників України, а згодом у храмі святого пророка Іллі, який перебуває у стані активного будівництва, було відслужено молебень за Україну та воїнів захисників України.

Також керуючий Хмельницькою єпархією відвідав Новосинявський Будинок-Інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Важливим є зауважити, що стараннями настоятеля протоієрея Михайла Самуляка у стінах закладу багато років діє Церковна Каплиця у якій сьогодні було відслужено молебень за здоров’я усіх хто перебуває і працює в інтернаті та мир в Україні.
Єпископ Павло благословив персонал закладу та людей які перебувають у закладі та побажав здоров’я, благополуччя та миру, а також було передано необхідну благодійну допомогу.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)