Новини

Божественна літургія в день вшанування ікони Божої Матері, названої «Всецариця»

У середу дванадцятого тижня після П’ятдесятниці, 31 серпня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно також вшановує і прославляє: Мчч. Флора і Лавра (ІІІ). Ікони Божої Матері, названої «Всецариця» (XVII), на запрошення настоятеля, військового капелана, протоієрея Ярослава Крупського, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Вмч. Юрія Переможця міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, місто наше Хмельницький, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Також правлячий архієрей возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Його Преосвященству співслужили: секретар Хмельницької єпархії настоятель храму Всіх святих землі Української міста Хмельницький протоієрей Володимир Марущак, благочинний Хмельницького благочинного округу №1 настоятель Свято-Миколаївського храму села Бережанка протоієрей Андрій Мельничук, настоятель храму Святого великомученика Юрія Переможця міста Хмельницький протоієрей Ярослав Крупський, диякон Мар’ян Кошіль та диякон Назарій Семенюк.

Після Божественної Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло привітав усіх присутніх зі святом, адже у цей день, особливо, цією парафією вшановується Пресвята Богородиця Діва у її іконі названої «Всецариця», подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа, за молитвами Богородиці зійшла в цей величний день на людей і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Своєю чергою протоієрей Ярослав Крупський подякував керуючому єпархією за візит та очолену ним молитву.