Новини

Божественна літургія в День Святої Трійці

20 червня 2021 року, коли Свята Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – День Святої Тройці, П’ятидесятницю єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло співслужив архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору за Божественною Літургією свт. Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому соборі міста Підволочиськ Тернопільської області.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Під час богослужіння до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії приступило чимало віруючих, а серед причасників було багато діточок, які прийняли це Святе Таїнство з рук Преосвященного єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла.

По завершенні Літургії відбувся хресний хід довкола храму по завершені якого Високопреосвященний архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор благословив початок будівництва нового монастирського корпусу який буде незабаром зведений на території Свято-Троїцького собору за ініціативи та стараннями настоятеля, військового капелана – протоієрея Тараса Махніцького.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)