Новини

Божественна літургія у восьму неділю після П’ятидесятниці

У восьму неділю після П’ятидесятниці, 07 серпня 2022, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять: Успіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці. Свв. жон Олімпіади, диякониси (408 – 410), та Євпраксії, Тавенської діви (413). Пам’ять V Вселенського собору (553), на запрошення настоятеля протоієрея Миколая Ференца, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у хамі Успіння Пресвятої Богородиці села П’ятничани.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, місто наше Хмельницький, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці села П’ятничани протоієрей Миколай Ференс, клірик Миколаївської єпархії – настоятель храму Святого Духа міста Миколаїв протоієрей Василь Мазурик, настоятель храму Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Антонівка протоієрей Василь Курій, диякон Мар’ян Кошіль та диякон Назарій Семенюк.

Після Божественної Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло привітав усіх присутніх зі святом та подякував за спільну молитву.

Своєю чергою настоятель храму протоієрей Миколай від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Також, Преосвященніший єпископ Павло відзначив подячною архієрейською Грамотою за щиру працю на користь Святої Православної Церкви України та побожним народом активних парафіян храму.