Новини

Божественна літургія у третю неділю після П’ятидесятниці

В неділю третю після П’ятдесятниці, 03 липня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно також вшановує і прославляє: Сщмч. Мефодія, єп. Патарського (312). Мчч. Інни, Пінни та Римми (І – ІІ). Мчч. Аристоклія, пресвітера, Димитріана, диякона, і Афанасія, читця (бл. 306). Свт. Левкія, спов., єп. Врунтисіопольського (V). Свт. Мини, єп. Полоцького (1116), на запрошення, настоятеля, протоієрея Мирослава Васьківа, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло у співслужінні духовенства Хмельницької єпархії, очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Михайлівському храмі с. Білокриниччя.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за перемогу правди й справедливий мир, за добробут, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Під час Літургії єпископ Павла звершив хіротонію у сан ієрея протодиякона кафедрального собору св. Андрія Первозваного міста Хмельницький Євгена Василишина та у дияконський сан іподиякона студента шостого курсу Київської православної богословської академії Назарія Семенюка.

На запричасному проповідь виголосив настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Вербівці прот. Володимир Паращук.

Після відпусту, Преосвященний єпископ Павло привітав нововивчених кліриків з цим важливим моментом у їхньому житті та побажав сил, наснаги і добрих плодів на ниві пастирського служіння, а також подякував усім присутнім парафіянам за спільну молитву.

У свою ж чергу настоятель парафії протоієрей Мирослав Васьків подякував керуючому Хмельницькою єпархією за відвідини їхньої парафії.

Завершилося богослужіння уставним Многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».

Його Преосвященству співслужили: благочинний Шепетівського благочинного округу настоятель парафії свв. ап. Петра і Павла смт. Гриців протоієрей Василь Павлюк, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Вербівці прот. Володимир Паращук, настоятель парафії Свято-Михайлівського храму с. Білокриниччя прот. Мирослав Васьків, настоятель парафії Пресвятої Трійці с. Судилків. прот. Сергій Скоробагатий, протодиякон Юрій Ящишин та диякон Мар’ян Кошіль

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)