Новини

Божественна Літургія у Свято-Покровському храмі м. Чорткова

У четвер 9-ї неділі після П’ятидесятниці, 11 серпня 2022 року, коли Православна Церква вшановує і прославляє мч. Калиника (ІІІ – VІ), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, на запрошення єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла відвідав місто Чортків Тернопільської області, де спільно із численним духовенством, взяв участь у святковій Божественній літургії.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

По закінченні Божественної літургії з благословіння керуючого Тернопільсько – Теребовлянською єпархією, Преосвященного єпископа Павла собором духовенства, було відслужено Акафіст: «Всецариці», адже саме цього дня двадцять років тому, на території храму, відбулось освячення каплички спорудженої на честь ікони Божої Матері.

Під час богослужіння до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії приступило чимало вірян.

На запрошення настоятеля Свято-Покровської парафії м. Чорткова прот. Михайла Левковича, преосвященного єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла підчас урочистого богослужіння супроводжували клірики Хмельницької єпархії, прот. Михайло Дмитрів та прот. Микола Коростіль.