Новини

Божественна літургія у сьому неділю після П’ятидесятниці

У сьому неділю після П’ятидесятниці, 31 липня 2022, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять: свв. отців шістьох Вселенських соборів, прп. Іоана Багатостраждального, Києво-Печерського, в Ближніх печерах (1160). Прп. Памви, затворника Києво-Печерського, в Дальніх печерах (1241), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло на запрошення настоятеля протоієрея Володимира Марущака очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у хамі Всіх святих землі Української міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, місто наше Хмельницький, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Після богослужіння єпископ Павло привітав усіх парафіян з неділею, а також зазначив, що цього року настоятель парафії Всіх святих землі Української, секретар Хмельницької єпархії, протоієрей Володимир відзначив своє 45-ти річчя з Дня народження, також цьогоріч виповнилось 25-ть років з Дня висвячення на священника, а нещодавно ми відзначали день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, отож з нагоди архіпастирських відвідин та за заслуги перед Українською Православною Церквою й побожним народом з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, керуючий Хмельницькою єпархією відзначив протоієрея Володимира Марущака Орденом святого рівноапостольного князя Володимира, та побажав отцю Володимиру рясних Божих благословінь.

Своєю чергою настоятель парафії протоієрей Володимир Марущак подякував керуючому єпархією за візит та очолену ним молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)