Новини

Божественна Літургія у неділю всіх святих

У першу неділю після П’ятдесятниці, всіх святих, 19 червня 2022 року, у день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує: Прп. Віссаріона, чудотворця Єгипетського (ІV). Прп. Іларіона Нового (845). Прмцц. дів Архелаї, Фекли і Сусанни (293). Ікон Божої Матері Тернопільської (1730), «Пом’якшення злих сердець» (Семистрільна) та «Нерушима Стіна», на запрошення настоятеля протоієрея Миколая Катрича, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію за чином свт. Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому храмі Всіх святих міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Під час Літургії єпископ Павло звершив хіротонію у сан ієрея диякона Володимира Яцюка, студента Волинської православної богословської академії.

На запричасному проповідь виголосив настоятель парафії святих благовірних князів-мучеників Бориса і Гліба, що при Головному управлінні Національної Поліції Хмельницької області – протоієрей Павло Бих.

По завершенні Літургії, владика Павло привітав усіх присутніх зі святом, а також подякував за спільну молитву.

Також за активну участь у житті парафії за щиру працю на користь Святої Православної Церкви України та побожним народом, на прохання настоятеля протоієрея Миколая, ряд парафіян, керуючий Хмельницькою єпархією відзначив подячними архієрейськими Грамотами.

У свою ж чергу настоятель парафії протоієрей Миколай Катрич подякував Преосвященному єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)