Новини

Божественна Літургія у Неділю шосту після Пасхи

У неділю шосту після Пасхи, про сліпого, 29 травня 2022 року, у день коли уся повнота Церкви Христової також молитовно вшановує і прославляє: Прп. Феодора Освяченого (368). Прпп. отців, що в лаврі свт. Савви були побиті (614). Свт. Олександра, єп. Єрусалимського (213 – 250). Мчч. Віта, Модеста і Крискентії (бл. 303). Блж. отроковиці Музи (V). Свт. Георгія ІІ, єп. Мітиленського (ІХ).

На запрошення настоятеля, протоієрея Іоана Пелиха, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, у співслужінні священнослужителів Хмельницької єпархії очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Хресто-Воздвиженському храмі села Москалівка.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної̈ Помісної Православної Церкви.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Ярмолинецького округу, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці смт. Ярмолинці протоієрей Микола Ковалик, настоятель Хресто-Воздвиженського храму села Москалівка протоієрей Іоан Пелих, настоятель храму Віри, Надії, Любові та Матері їх Софії села Правдівка протоієрей Василь Стус, настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Стара Пісочна протоієрей Степан Ковальчук, протодиякон Юрій Ящишен та диякон Мар’ян Кошіль.

Після відпусту Преосвященніший єпископ Павло спільно з духовенством освятив одну з найшановніших Православною церквою ікону на честь Почаївської Божої Матері.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом проповіді у якій розповів про значення євангельської розповіді та її духовний зміст у нашому житті.

Подякував настоятелю парафії прот. Іоану Пелиху та усім присутнім парафіянам за спільну молитву та закликав на усіх присутніх Боже благословення.

Своєю чергою настоятель храму прот. Іоан від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)