Новини

Божественна Літургія у Неділю п’яту після П’ятидесятниці

У неділю 5-ту після П’ятидесятниці, 17 липня 2022 року, в день коли уся повнота Церкви Христової також молитовно вшановує і прославляє: Свт. Андрія, архієп. Критського (712 – 726). Прп. Марфи, матері Симеона Дивногорця (551). Мчч. Феодота і Феодотії (108). Сщмч. Феодора, єп. Киринейського (310). Галатської ікони Божої Матері.

На запрошення настоятеля протоієрея Івана Коржука, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі святих беср. Косми та Даміана села Лисогірка, Летичівського благочинного округу.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Під час Літургії єпископ Павло звершив дияконську хіротонію над іподияконом Богданом Пальченком.

Після Літургії єпископ Павло привітав присутніх зі святом, подякував за спільну молитву.
Своєю чергою настоятель храму протоієрей Іоан від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву та вручив в знак поваги букет квітів.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Летичівського округу настоятель храму святого Юрія Переможця смт. Летичів протоієрей Андрій Смакула, благочинний Деражнянського округу протоієрей Петро Байда, настоятель храму Святих беср. Косми та Даміана села Лисогірка протоієрей Іван Коржук, настоятель храму Святителя і Чудотворця Миколая смт. Меджибіж протоієрей Петро Леськів, настоятель Свято-Успенського храму села Олексіївка протоієрей Микола Стельмащук, клірик Харківської єпархії диякон Володимир та диякон Назарій Семенюк.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)