Новини

Божественна Літургія у Неділю десяту після П’ятидесятниці

У неділю десяту після П’ятидесятниці, 21 серпня 2022 року, у день коли Свята Українська Православна Церква молитовно вшановує: Прп. Григорія, іконописця Києво-Печерського, в Ближніх печерах (ХІІ), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі св. Андрія Первозваного міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, місто наше Хмельницький, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Також правлячий архієрей возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Після прочитання Євангелія єпископ Павло виголосив проповідь, у якій розповів про значення євангельської події та його духовний зміст у нашому житті.

За богослужінням владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Іван Марущак, та клірики кафедрального собору Андрія Первозваного ієрей Євген Василишин протодиякон Юрій Ящишин, диякон Мар’ян Кошіль та диякон Назарій Семенюк.

Завершилося богослужіння молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».