Новини

Божественна Літургія у Неділю четверту після П’ятидесятниці

У неділю 4-гу після П’ятидесятниці, 10 липня 2022 року, в день коли уся повнота Церкви Христової також молитовно вшановує і прославляє: Прп. Самсона, странноприїмця (бл. 530). Прав. Іоани, мироносиці (І). Прп. Севіра, пресвітера (VІ). Прп. Георгія Іверського Святогорця (1065, Груз.). Прп. Мартина Туровського (1150).

На запрошення настоятеля протоієрея Олександра Чернушина, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Давидківці.

Після прочитання Євангелія єпископ Павло виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про значення євангельської розповіді та іі духовний зміст у нашому житті.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після Літургії єпископ Павло привітав присутніх зі святом, подякував за спільну молитву.

Також, керуючий Хмельницькою єпархією, закликав Боже благословення на настоятеля, парафіян, фундаторів та жертводавців парафії за їх активну участь у розбудові парафії та щиру працю на користь Православної Церкви України.

Своєю чергою настоятель храму протоієрей Олександр Чернушин від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Давидківці Олександр Чернушин, настоятель Свято-Михайлівського храму села Стуфчинці протоієрей Борис Українець, диякон Андрій Макаровський, диякон Мар’ян Кошіль та диякон Назарій Семенюк.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)