Новини

Божественна Літургія у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Олексіївка

У четверту неділю після Пасхи, про розслабленого, 15 травня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Перенесення мощей блгвв. князів страстотерпців Бориса і Гліба, у св. хрещенні Романа і Давида (1072 і 1115). Свт. Афанасія, патр. Царгородського, Лубенського, чудотворця (1654), на запрошення настоятеля протоієрея Миколая Стельмащука, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло з архіпастирським візитом відвідав Старосинявське благочиння де у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Олексіївка очолив Божественну літургію за чином свт. Іоана Золотоуста.

Після прочитання Євангелія єпископ Павло звернувся до присутніх парафіян з словом проповіді.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Старосинявського округу настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці смт. Стара Синява протоієрей Олег Макаровський, настоятель парафії пророка Іллі села Адампіль протоієрей Михайло Самуляк, настоятель Свято-Успенського храму села Олексіївка протоієрей Микола Стельмащук, настоятель храму Святих беср. Косми та Даміана села Лисогірка протоієрей Іван Коржук, настоятель парафії Святого Димитрія Солунського села Гречана протоієрей Михайло Кулін, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Іванківці протоієрей Михайло Смук, протодиякон Юрій Ящишен, диякон Андрій Макаровський та диякон Мар’ян Кошіль.

Після богослужіння архіпастир привітав присутніх парафіян з святом, подякував настоятелю, хору та парафіянам храму за активну участь в церковному житті парафії.

У свою чергу протоієрей Миколай подякував керуючому єпархією за візит та очолену ним молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)