Новини

Божественна Літургія у храмі святого апостола Іоана Богослова села Міжгір’я

В п’ятницю дванадцятого тижня після П’ятдесятниці, 02 вересня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно також вшановує і прославляє: Прор. Самуїла (ХІ ст. до Р. Х.). Мчч. Севира і Мемнона і з ними 37 мучеників (304), на запрошення настоятеля протоієрея Василя Михайлюка, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію за чином свт. Іоана Золотоустого у храмі святого апостола Іоана Богослова села Міжгір’я.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Правлячий архієрей також возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

По завершенні Літургії, владика Павло привітав усіх присутніх та подякував за спільну молитву.

Своєю чергою настоятель парафії протоієрей Василь Михайлюк подякував Преосвященному єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії вручивши на знак вдячності букет квітів.

Також за активну участь у житті парафії та щиру працю на користь Святої Православної Церкви України, на прохання настоятеля протоієрея Василя, ряд парафіян храму було відзначено подячною архієрейською Грамотою.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Білогірського округу, настоятель парафії святого архидиякона Стефана протоієрей Степан Маковський, благочинний Теофіпольського округу, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Василь Крисак, настоятель парафії святого Іоана Богослова села Міжгір’я протоієрей Василь Михайлюк, настоятель Свято Троїцького храму міста Ямполя протоієрей Віктор Притула, клірики Тернопільської єпархії протоієрей Миколай Бабій, протоієрей Ігор Борак та диякон Назарій Семенюк.