Новини

Божественна Літургія у храмі св. ап. Андрія Першозваного міста Старокстянтинів

У суботу 4-ї неділі після Пасхи, 21 травня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє святого апостола Іоана Богослова, на запрошення настоятеля храму архімандрита Єрмогена Карташова та благочинного Кам‘янець-Подільського району протоієрея Степана Капустинського, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, з архіпастирським візитом відвідав Старокостянтинівське благочиння де у храмі св. ап. Андрія Першозваного очолив Божественну літургію за чином свт. Іоана Золотоуста.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Старокостянтинівського округу настоятель храму Святої Трійці міста Старокостянтинів, протоієрей Степан Капустинський, настоятель Свято-Андіївського храму міста Старокостянтинів архимандрит Єрмоген Карташов клірик храму Свято-Андріївського храму міста Старокостянтинів протоієрей Віталій
Нікульча, протодиякон Юрій Ящишен та диякон Мар’ян Кошіль.

По завершенні Літургії, єпископ Павло подякував настоятелю архімандриту Єрмогену, духовенству та усім присутнім парафіянам за спільну молитву, привітав громаду з величною подією в житті громади, адже парафія однією з перших у районі виявила бажання долучитися до Помісної Православної Церкви України.

Своєю чергою настоятель парафії архімандрит Єрмоген подякував Преосвященному єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії та благочиння.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)