Новини

Божественна Літургія у храмі Собору Пресвятої Богородиці смт. Чемерівці

В день, коли Свята Православна Церква відзначає явлення ікони Пресвятої Богородиці Казанської (1579), 21 липня 2022 року, а також у день вшанування пам’яті Вмч. Прокопія Кесарійського (303), на запрошення настоятеля протоієрея Михайла Дмитріва, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Собору Пресвятої Богородиці смт. Чемерівці.

На порозі храму, за давньою українською традицією, єпископа Павла зустріли із короваєм, а з вітальним, словом, звернулися парафіяни храму.

В храмі архіпастиря зустрів настоятель громади – митрофорний протоієрей Михаїл Дмитрів, який разом зі священниками закликав керуючого єпархією піднести свою святительську молитву за усю паству, та за весь український народ.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

По завершенні богослужіння, владика Павло подякував привітав усіх присутніх зі святом і побажав, щоби благодать Святого Духа, за молитвами Пресвятої Богородиці, зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)