Новини

Божественна Літургія у день пам’яті прп. Афанасія Афонського

У понеділок шостого тижня після П’ятидесятниці, 17 липня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Прп. Афанасія Афонського (1000), на запрошення настоятеля храму протоієтея Андрія Беринди, Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі преп. Афанасія Афонського села Іванківці Хмельницького ОТГ.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На запричасному проповідь виголосив благочинний Хмельницького благочинного округу №1 протоієрей Андрій Мельничук.

Під час богослужіння до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії приступило чимало віруючих, а серед причасників було багато діточок.

По завершенні Літургії відбувся традиційний хресний хід довкола храму, після якого єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло привітав усіх присутніх зі храмовим святом, подякував за спільну молитву настоятелю храму протоієрею Андрію Беринді та присутнім усім священникам і присутнім парафіянам.

Своєю чергою настоятель храму протоієрей Андрій Беринда та благочинний Хмельницької єпархії протоієрей Василь Беринда від імені усіх парафіян подякували архіпастирю та усім присутнім гостям за візит і спільну молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)