Новини

Божественна Літургія у день пам’яті апостола Симона Зилота

У понеділок п’ятого тижня після Пасхи 23 травня 2022 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять Апостола Симона Зилота (І). Свт. Симеона, єп. Володимирського і Суздальського, в Києві, у Ближніх печерах (1226).

З нагоди Дня народження Намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, архієпископа Вишгородського Агапіта, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України ЕПІФАНІЯ, єпископ Хмельницький і Кам‘янець-Подільський Павло, спільно із архієпископом Дніпровським і Криворізьким Симеоном та єпископом Дунаєвецьким Марком, співслужив Архієпископу Вижгородському, наміснику Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря Агапіту у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

По завершенні богослужіння єпископ Павло привітав Владику Агапіта з Днем народження та побажав йому всесильної Божої допомоги у архіпастирському служінні на благо Української Православної Церкви і народу України.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)