Новини

Божественна літургія та освячення престолу у храмі св. вмч. Димитрія Солунського

У п’ятницю дев’ятої седмиці після П’ятидесятниці, 12 серпня 2022 року, у день коли уся повнота Церкви Христової також молитовно вшановує і прославляє: Апп. від 70-х: Сили, Силуана, Крискента, Єпенета й Андроника (І). Мч. Іоана, воїна (ІV), на запрошення настоятеля храму протоієрея Івана Прока та благочинного Чемеровецького благочинного округу протоієрея Івана Лисого, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло з архіпастирським візитом відвідав Чемеровецьке благочиння де у храмі святого великомученика Димитрія Солунського села Залуччя очолив Божественну літургію за чином свт. Іоана Золотоуста.

Перед початком літургії архіпастир звершив чин освячення нового престолу та оновленого храму.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Після літургії архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді.

Єпископ Павло висловив подяку настоятелю храму протоієрею Іоану та всім парафіянам за труди, привітав з історичною подією освячення престолу і призвав на всіх присутніх Боже благословіння. Також, Преосвященніший єпископ Павло відзначив подячною архієрейською Грамотою за щиру працю на користь Святої Православної Церкви України жертводавця парафії, директора КНП “ЧЕМЕРОВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД” – Віктора Анатолійовича Пелехацького.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Чемеровецького округу настоятель Свято-Миколаївського храму смт. Закупне протоієрей Іван Лисий, настоятеля храму святого великомученика Димитрія Солунського села Залуччя протоієрей Іван Прок, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці села Демківці протоієрей Степан Малькут, настоятель храму Князя Володимира Великого села Вівся протоієрей Володимир Маланчук, настоятель парафії Вознесіння Господнього села Зарічанка протоієрей Василь Маланчук та диякон Мар’ян Кошіль.