Новини

Божественна Літургія та чин Похорону протоієрея Андрія Васькевича

В суботу, сьомого тижня після П’ятидесятниці, 30 липня 2022 року, коли Свята Православна Церква також молитовно вшановує Вмц. Марину (Маргариту) (ІV), преосвященний єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, у співслужінні духовенства єпархії, очолив Божественну Літургію у храмі на честь святого апостола Андрія Першозваного міста Волочиськ.

Після літургії архієрей звершив чин похорону священника – новопреставленого клірика Хмельницької єпархії протоієрея Андрія Васькевича, який відійшов до Господа 28 липня на 64-му році життя.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Волочиського округу №1 настоятель Свято-Михайлівського храму села Шмирки, протоієрей Іван Ласий, благочинний Волочиського округу №2 настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Волочиськ протоієрей Микола Фатич, численне духовенство Хмельницької, Тернопільської та інших єпархій.
Попрощатися зі спочилим протоієреєм Андрієм прийшли: керівники міста, його рідні, друзі, парафіяни храму св. ап. Андрія Першозваного у якому священик сумлінно прослужив довгі роки, здобувши любов і повагу вірян.

Після завершення богослужіння архіпастир звернувся до присутніх. У своєму слові владика Павло висловив глибокі співчуття родині та пастві покійного, зазначивши, що це є велика втрата не тільки для сім’ї, парафіян, але й для всієї Української Церкви. Також архієрей закликав духовенство і вірян завжди у своїх молитвах згадувати новопреставленого протоієрея Андрія.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)