Новини

Богослужіння в день відзначення Вознесіння Господнього

У четвер 10 червня 2021 року, у 40-й день після Світлого Христового Воскресіння, уся повнота Православної Церкви святкує велике дванадесяте свято Вознесіння Господнє.

На запрошення настоятеля ієрея Ростислава Малишевського Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Вознесіння Господнього міста Кам’янець-Подільський.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Його Преосвященству співслужили: настоятель парафії Вознесіння Господнього ієрей Ростислав Малишевський, благочинний Кам’янець-Подільського району, настоятель храму Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла протоієрей Олександр Цісар, благочинний Кам’янець-Подільського міського благочиння настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Сергій Литвинюк, настоятель храму св. ап. Іоана Богослова протоієрей Юрій Матвійців, настоятель храму Різдва Христового протоієрей Марат Цішковський.

На закінчення богослужіння архіпастир виголосив проповідь.Після Божественної Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло спільно з духовенством Хмельницької єпархії очолив Чин освячення і встановлення накупольних хрестів храму Вознесіння Господнього.

По звершенні чину освячення єпископ Павло привітав присутніх зі знаменною подією, подякував усім за спільну молитву та побажав благословенних успіхів у будівництві майбутнього храму. У своєму слові Архієрей наголосив на важливості храму в житті кожної людини та закликав усіх небайдужих долучитися до благої справи будівництва нової святині, також керуючий Хмельницькою єпархією закликав Боже благословення на фундаторів та будівничих нової церквиПо завершенні богослужіння, владика Павло привітав усіх присутніх зі святом, подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя. Також найбільш активні парафіяни храму з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія, за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом було відзначено високими Церковними нагородами.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)