Новини

Богослужіння в День Святого Духа

В понеділок першої седмиці після П’ятидесятниці, 21 червня 2021 року, у день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Третю Іпостась Пресвятої Трійці – Святого Духа на запрошення настоятеля протоієрея Вадима Якімова, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі на честь Святого Духа, що у житловому масиві «Дендропарковий» міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.Також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

По завершенні Літургії, владика Павло виголосив проповідь та привітав усіх присутніх зі храмовим святом, а також подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

У свою ж чергу настоятель парафії протоієрей Вадим Якімов подякував Преосвященнішому єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії вручивши на знак вдячності букет квітів.Після цього відбувся хресний хід довкола храму з окропленням вірних святою водою.

Його Преосвященству співслужили: канцлер Хмельницької єпархії, настоятель храму влмч. Пантелеймона Цілителя протоієрей Леонід Дяченко, настоятель парафії Святого Духа протоієрей Вадим Якімов та запрошене духовенство Хмельницької єпархії.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)