Новини

Літургія у суботу сиропусного тижня

У суботу сиропусного тижня, всіх преподобних отців, що в подвигу просяяли, 05 березня 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Блгв. кн. Київського Ярослава Мудрого (1054). Прп. Агафона, чудотворця Києво-Печерського, в Дальніх печерах (ХІІІ – ХІV), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі св. ап. Андрія Первозваного міста Хмельницький.

Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому, а також надіслані онлайн, лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) , а також особливі молитви за Україну у дні нашестя ворогів на Державу.

Під час літургії підносилися особливі заупокійні прохання за спочилих архіпастирів і пастирів, полеглих на полях бою за віру і Батьківщину, за спочилими героями Небесної Сотні під час подій на Київському Майдані та полеглими Українськими воїнами, а також за усіх спочилих православних християн.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до присутніх зі словами проповіді.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)