Новини

Богослужіння у суботу першого тижня Великого посту

У суботу, першого тижня Великого посту, 12 березня 2022 року, на запрошення настоятеля протоієрея Михайла Наконечного, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у нижньому приділі храму Єрусалимської ікони Божої Матері, при архієрейському соборі Архистратига Божого Михаїла міста Хмельницький.

Його Преосвященству співслужили: настоятель прот. Михайло Наконечний, настоятель храму влмч. Пантелеймона Цілителя м. Хмельницький прот. Василь Бутковський, протодиякон Юрій Ящишин та диякон Мар’ян Кошіль.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Після заамвонної молитви керуючий єпархією очолив читання Канону Великомученику Феодору Тирону, який щороку звершується у п’ятницю першої седмиці Великого посту, напередодні вшанування пам’яті Святого, після чого благословив коливо на згадку про чудо, яке звершив Великомученик у ІV столітті.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом і закликав берегти Істину віри і любити правду, наслідуючи в цьому прикладу святого Хрестителя Господнього Іоана.

Своєю чергою настоятель храму прот. Михайло від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)