Новини

Богослужіння у суботу 6-го тижня після Пасхи

У суботу шостої седмиці після Пасхи, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Прп. Ісаакія, спов., ігумена обителі Далматської (383), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, у співслужінні настоятеля протоієрея Володимира Марущака, очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Всіх Святих Землі Української міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, місто наше Хмельницький, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Також сьогодні лунала заупокійна ектенія за пріснопам’ятним митрополитом Антонієм та загиблими українськими воїнами і всіма невинно убієнними за єдність і соборність України.

По завершенні богослужіння, владика Павло подякував усіх присутніх за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)