Новини

Богослужіння у Неділю тридцять п’яту після П’ятидесятниці

У неділю тридцять п’яту після П‘ятидесятниці, неділю м’ясопусну, про Страшний суд, 27 лютого 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Рівноап. Кирила, учителя слов’янського (869). Прп. Ісакія, затворника Києво-Печерського, в Ближніх печерах (бл. 1090). 12-ох греків, будівників соборної Успенської церкви Києво-Печерської лаври (ХІ). Перенесення мощей блгв. кн. Михаїла Чернігівського і боярина його Феодора (1578), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі св. ап. Андрія Первозваного міста Хмельницький.

Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за перемогу правди й справедливий мир, за добробут, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Після прочитання Євангелія  єпископ Павло виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про значення євангельської розповіді та його духовний зміст у нашому житті.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної, а також особливі молитви за Україну у дні нашестя ворогів на Державу.

Завершилося богослужіння уставним молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)