Новини

Богослужіння у Неділю тридцять четверту після П’ятидесятниці

У неділю тридцять четверту після П‘ятидесятниці, про блудного сина 20 лютого 2022 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Прп. Парфенія, єп. Лампсакійського (ІV). Прп. Луки Елладського (бл. 946). 1003 мчч. Нікомидійських (303), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі св. ап. Андрія Первозваного міста Хмельницький.

Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за перемогу правди й справедливий мир, за добробут, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної, а також особливі молитви за Україну.Після потрійної єктенії, де були прочитані всі записки які парафіянин принесли особисто, а також надіслані онлайн, лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

В кінці Божественої Літургії, після відпусту, єпископ Павло виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про значення євангельської розповіді та її духовний зміст у нашому житті.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)