Новини

Богослужіння у неділю третю після П’ятдесятниці

В неділю третю після П’ятдесятниці, 11 липня 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно також вшановує і прославляє: Перенесення мощей мчч., безсрр. та чудотворців Кира та Іоана (412). Прп. Ксенофонта Робейського (1262). Прп. Павла, лікаря (VII). Ікони Божої Матері «Троєручиця» (VІІІ), на запрошення настоятеля протоієрея Олександра Цісара, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла міста Камянець-Подільський.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Його Преосвященству співслужили: настоятель парафії, благочинний Кам’янець-Подільського району, настоятель храму Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла протоієрей Олександр Цісар, настоятель кафедрального собору св. Андрія Первозваного міста Хмельницький протоієрей Іван Марущак, канцлер Хмельницької єпархії, настоятель храму влмч. Пантелеймона Цілителя протоієрей Леонід Дяченко та запрошене духовенство Хмельницької єпархії. На запричасному проповідь виголосив прот. Віктор Засадзінський.


Після Божественної Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло привітав усіх присутніх зі святом, подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Своєю чергою протоієрей Олександр Цісар подякував керуючому єпархією за візит та очолену ним молитву та вручив у подарунок напрестольний хрест, чотки та букет квітів.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)