Новини

Богослужіння у Неділю двадцять другу після П’ятидесятниці

У Неділю двадцять другу після П’ятидесятниці, 21 листопада 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє: Собор архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних. Архангелів: Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафиїла, Ієгудиїла, Варахиїла та Ієремиїла.

На запрошення настоятеля, протоієрея  Бориса Українця, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло відвідав з архіпастирським візитом другий Хмельницький благочинний районний округ.

Преосвященніший владика Павло очолив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі святого архистратига Михаїла села Стуфчинці Хмельницької області.

Підчас Божественої Літургії, на малому вході, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, керуючий єпархією відзначив старання настоятеля парафії протоієрея Бориса Українця черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному проповідь виголосив прот. Димитрій Гармановський.

По завершенні Літургії, керуючий Хмельницькою єпархією, Преосвященний єпископ Павло привітав парафіян зі храмовим святом та закликав на всіх Боже благословіння.

Своєю чергою настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за довгоочікуваний візит та спільну молитву.

Після цього відбувся хресний хід довкола храму з кропленням вірних святою водою.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)