Новини

Богослужіння у день Свята Стрітення Господнього

У день свята Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, 15 лютого 2022 року, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив святкову Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі св. Андрія Первозваного міста Хмельницький.Його Преосвященству співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за перемогу правди й справедливий мир, за добробут, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної, а також особливі молитви за Україну.

Після потрійної єктенії, де були прочитані всі записки які парафіянин принесли особисто, а також надіслані онлайн, лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після прочитання Євангелія єпископ Павло виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про значення євангельської події свята Стрітення та його духовний зміст у нашому житті.Після Літургії за церковним уставом, архіпастир разом з духовенством звершив Чин малого освячення води та освятив свічки, які віряни називають “стрітенськими”, та окропив присутніх освяченою водою, а після привітав священнослужителів та вірян зі святом благословивши усіх присутніх.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)