Новини

Богослужіння у день пам’яті прп. Іова, ігум. Почаївського

У день вшанування пам’яті прп. Іова, ігум. Почаївського, 10 листопада 2021 року, на запрошення настоятеля протоієтея Ярослава Рібія, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі святого прп. Іова Почаївського міста Хмельницький.

Біля входу до храму Преосвященнішого єпископа Павла зустріли парафіяни які привітали керуючого Хмельницькою єпархією віршами та піднесли запашний коровай.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На закінчення богослужіння єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло виголосив проповідь, привітав настоятеля і вірян зі храмовим святом та подякував усім присутнім за спільне богослужіння.

У свою чергу настоятель храму, благочинний Хмельницького міського благочиння протоієрей Ярослав Рібій подякував керуючому єпархією за візит та очолену ним молитву.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Хмельницького міського благочиння, настоятель парафії святого прп. Іова Почаївського протоієрей Ярослав Рібій, клірик храму прот. Анатолій Федькін, протодиякон Юрій Ящишин та диякон Мар’ян Кошіль.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)