Новини

Богослужіння у день пам’яті прмч. Андрія Критського

У день вшанування пам’яті прмч. Андрія Критського (767), 30 жовтня 2021 року, на запрошення благочинного Хмельницького благочинного округу №1 настоятеля протоієрея Андрія Мельничука, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі святого Миколая Чудотворця села Бережанка, Хмельницької єпархії.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Хмельницького благочинного округу №1 настоятель парафії святого Миколая Чудотворця села Бережанка протоієрея Андрій Мельничук, благочинний Ярмолинецького благочинного округу протоієрей Миколай Ковалик та запрошене духовенство Хмельницької єпархії.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої̈ Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному  проповідь виголосив прот. Володимир Дикун.

Після Літургії єпископ Павло привітав настоятеля протоієрея Андрія з нагоди тезоіменин, а присутніх парафіян із святом, подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа, за молитвами прмч. Андрія Критського, зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Своєю чергою настоятель протоієрей Андрій від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)