Новини

Богослужіння у день пам’яті мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

У четвер п’ятнадцятого тижня після П’ятдесятниці, 30 вересня 2021 року, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (бл. 137), на запрошення настоятеля протоієрея Романа Цішковського, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі св. Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Дунаївці.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Дунаєвецького благочинного округу тетулярний єпископ Марк, настоятель парафії протоієрей Романа Цішковський, протодиякон Юрій Ящишин та диякон Мар’ян Кошіль запрошене духовенство Хмельницької та Вінницької єпархій.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричастому проповідь виголосив протоієрей Сергій Орловський.

В кінці Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом наголосивши про Великий подвиг Христової любові який вчинили ці Святі Мучениці. Адже вони проявили основні християнські чесноти: не втратили віру у Господа, покладали всю свою надію на Нього та любили Всемилостивого Бога свого всім серцем і всією душею.

Після цього відбувся Водосвятний молебень та хресний хід довкола храму з кропленням вірних святою водою.

У свою ж чергу настоятель парафії протоієрей Роман подякував Преосвященнішому єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії вручивши на знак вдячності букет квітів. Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)