Новини

Богослужіння у день пам’яті апостола, євангеліста Іоана Богослова

У день вшанування пам’яті апостола, євангеліста Іоана Богослова, 09 жовтня 2021 року, з нагоди святкування десятиліття заснування храму, на запрошення настоятеля протоієрея Романа Грінки, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі святого апостола і євангеліста Івана Богослова с. Великий Лазучин.

Біля входу до храму Преосвященнішого Владику зустріли діти які привітали керуючого Хмельницькою єпархією віршами та піднесли квіти та запашний коровай.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному проповідь виголосив благочинний Теофіпольського благочинного округу протоієрей Василь Крисак.

Після відпусту була відслужена заупокійна літія за фундатора та будівничого храму св. ап. Іоана Богослова Шуляк Василя Корнійовича.

По завершенні Літургії, відбувся традиційний хресний хід, навколо храму, після чого єпископ Павло привітав парафіян із храмовим святом та закликав на всіх Боже благословіння.

В свою чергу настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за довгоочікуваний візит та спільну молитву.

Його Преосвященству співслужили: протоієрей Роман Грінка настоятель Храму св. Апостола та Євангеліста Іоана Богослова села Великий Лазучин, благочинний Теофіпольського округу Протоієрей Василь Крисак, благочинний Красилівського округу протоієрей Миколай Хом‘як, благочинний Білогірського округу Протоієрей Степан Маковський, благочинний Деражнянського округу протоієрей Петро Байда, ієрей Степан Коліщак, протодиякон Юрій Ящишин та диякон Мар’ян Кошіль.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)