Новини

Богослужіння у 4-ту неділю після п‘ятдесятниці

У неділю 4-гу після П’ятидесятниці, 18 липня 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє Прп. Афанасія Афонського (1000), на запрошення настоятеля храму протоієтея Андрія Беринди, Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло співслужив архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону з нагоди храмового свята за Божественною літургією свт. Іоана Золотоустого у храмі преп. Афанасія Афонського села Іванківці Хмельницького ОТГ.
За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Під час богослужіння до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії приступило чимало віруючих, а серед причасників було багато діточок, які прийняли це Святе Таїнство з рук керуючого Хмельницькою єпархією – єпископа Павла та настоятеля парафії протоієтея Андрія Беринди.

Після Божественної Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло привітав усіх присутніх зі храмовим святом, подякував за спільну молитву архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону, настоятелю храму протоієрею Андрію Беринді та присутнім усім священникам і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Своєю чергою настоятель храму протоієрей Андрій Беринда та благочинний Хмельницької єпархії протоієрей Василь Беринда від імені усіх парафіян подякували архіпастирям та усім присутнім гостям за візит і спільну молитву.

По завершенні Літургії відбувся традиційний хресний хід довкола храму.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)