Новини

Богослужіння з нагоди престольного свята у місті Городок

У середу п’ятнадцятого тижня після П’ятдесятниці, 29 вересня 2021 року, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє святу мученицю Людмилу Чеську, на запрошення настоятеля протоієрея Павла Глінських, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі св. муч. Людмили міста Городок.

Його Преосвященству співслужили: настоятель парафії благочинний Городоцького благочинного округу протоієрей Павло Глінських, благочинний Ярмолинецького благочинного округу протоієрей Миколай Ковалик, протодиякон Юрій Ящишин та диякон Мар’ян Кошіль запрошене духовенство Хмельницької та Тернопільської єпархій.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричастому проповідь виголосив протоієрей Ігор Ковалик.

По завершенні Літургії, владика Павло привітав усіх присутніх зі храмовим святом, а також подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа, за молитвами святої мучениці Людмили, зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

У свою ж чергу настоятель парафії протоієрей Павло Глінських подякував Преосвященнійшому єпископу Павлу за відвідини їхньої парафії вручивши на знак вдячності букет квітів.

Після цього відбувся хресний хід довкола храму з кропленням вірних святою водою.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)