Новини

Богослужіння у вівторок двадцять другого тижня після П’ятидесятниці

У вівторок двадцять другого тижня після П’ятдесятниці, 16 листопада 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє: Мчч. Акепсима, єп., Йосифа, пресвітера, і Аїфала, диякона (ІV). Оновлення храму вмч. Георгія в Лідді (ІV).

На запрошення настоятеля, протоієрея  Василя Стуса, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло відвідав з архіпастирським візитом Ярмолинецький благочинний округ.

Преосвященніший Павло – єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський у співслужінні преосвященного єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Пасічна Хмельницької області.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На завершення богослужіння архієреї та духовенство  відслужили акафіст на честь Покрову Пресвятої Богородиці, адже саме у цьому Свято-Покровському храмі з давніх часів перебуває старовинний список цієї ікони, з якою тут пов’язують багато чудесних подій. Хочеться зауважити, що у цьому році Свято-Покровська парафія відзначає 200-ті років з дня побудови храму.

По завершенні Літургії, керуючий Хмельницькою єпархією, Преосвященний єпископ Павло подякував Преосвященному єпископу Тернопільському і Теребовлянському Павлу за спільну молитву, привітав духовенство і парафіян Покровського храму та закликав на всіх Боже благословення.

Своєю чергою настоятель храму протоієрей Василь Стус від імені усіх парафіян подякував архіпастирям та запрошеному духовенству Хмельницької та Тернопільської єпархії за візит та спільну молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)