Новини

Архієрейське богослужіння у Різдво Пресвятої Богородиці

В неділю тринадцяту після П’ятдесятниці, 21 вересня 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє: Різдво Пресвятої Богородиці й Приснодіви Марії, на запрошення настоятеля протоієрея Богдана Масного, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Кунів.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Його Преосвященству співслужили клірики Хмельницької єпархії та запрошене духовенство протоієрей Богдан Масний, с. Кунів, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці, благочинний Ізяславського благочинного округу протоієрей Володимир Ковальчук м. Ізяслав, благочинний протоієрей Степан Маковський м. Білогір’я, протоієрей  Василь Гетьман м. Шепетівка, протоієрей Віталій Костюк с. Христівка, протоієрей Юрій Приймак с. Плужне, протоієрей Ігор Дідух,  с. Довгошиї, Дубенський район, Рівненська область.

 На запричасному  проповідь виголосив прот. Віталій Костюк.

Після Божественної Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло привітав усіх присутніх зі святом, подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.

Своєю чергою настоятель парафії протоієрей Богдан Масний подякував керуючому єпархією за візит та очолену ним молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)