Новини

Архієрейське Богослужіння у неділю всіх святих

У першу неділю після П’ятидесятниці, 27 червня 2021 року, в неділю всіх святих, в день коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє всіх святих, які від віку угодили Богові по всій землі, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі святого апостола Андрія Первозваного міста Хмельницький.

Напередодні, в суботу ввечері, духовенство храму звершило у кафедральному соборі Андрія Первозваного Всенічне бдіння.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

По завершенні Літургії, владика Павло виголосив проповідь у котрій зазначив, що урочисте святкування Церквою пам’яті усіх святих, що догодили Богу – є завершенням усіх великих свят на честь і славу світлоносного Воскресіння Христового, славного Вознесіння Його на небо і послання від Отця Святого Духа на апостолів, а також привітав усіх присутніх з недільним днем.

За богослужінням владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Іван Марущак та клірики кафедрального собору Андрія Первозваного.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)